Marina dhe Luana “pushtojnë” Dubain, kaq bukur po duken

Moderatoret bukurishe të Tiranës, Marina dhe Luana Vjollca janë duke kaluar ca ditë pushimi në vendin e bukur dhe të ngrohtë, Dubai, shkruan “InfoKosova”.

Dy bukuroshet shqiptare nuk ndodhen vetëm atje, me to janë edhe të dashurit e tyre Getoar Selimi i Marinës dhe Krenar Çoçaj i Luanës.

Por, kjo e fundit nuk po preferon akoma që të dal publikisht me Krenarin.

E të dy motrat shihet se po e shijojnë bukur mirë këtë pushim në Dubai.

Pamjet që po na i servojnë Luana e Marina na bën të kuptojmë se ato po kënaqen./InfoKosova/