Marina e nis ditën me foto nga banjo

Marina Vjollca së fundi ka udhëtuar për në Itali, bashkë me partnerin e saj, Getoar Selimi.

Moderatorja, mëngjesin e sotëm e nisi me një imazh nga  hoteli ku po qëndrojnë.

Ajo nuk kishte vendosur fare grim në fytyrë, teksa ishte veshur me robdishan dhe realizoi ‘selfien’ para pasqyrës.

“Mirëmëngjes”, ka shkruar Marina sipër imazhit.

Ndryshe, Marina Vjollca është  aktive me punë në profesionin e saj, teksa drejton një emision televiziv./Kosovarja