Bukuroshja Marina Fara edhe sonte si shumë shpesh ka vendos që të tregoj linjat e saj trupore, shkruan “IngoKosova”.

Ajo ka shkuar në palestër dhe nga atje na paraqitet shumë bukur.

Ndërsa gjoksi i bukuroshes duket shumë në formë të mirë.

Duket se bukuroshes Fara po i bëjnë mirë ushtrimet fizike./InfoKosova/