5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Marina hedh foto me motrat dhe vajzat, komenti i mbesës e “fëlliq”...

Marina hedh foto me motrat dhe vajzat, komenti i mbesës e “fëlliq” fare

Dasma e Marinës dhe Getoarit kishte përfunduar, por rrjetet sociale vazhdonin të ishin të mbushura me foto gjatë ceremonisë.

Dhe është Marina ajo që ka ndarë me ndjekësit foto të njëpasnjëshme, duke prezantuar edhe familjen e saj.

Në një foto të postuar me motrat dhe mbesat, ka qenë komenti epik i mbesës së saj ai që ka rënë në sy.

“Ooooh thangsha xemel esht kujtu bebja dhe per ne, ooooh xemla ti hongsha fjalet e bukra ty flm shum shpirt, i love u shum shum”, i komenton mbesa.

“Është kujtu bebja dhe për ne”, kjo është fraza që ka tërhequr vëmendjen, pasi me të vërtetë që Marina është kujtuar, por me sa duket… shumë vonë.

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics