Web Analytics
BallinaUncategorizedMarina këndon Diss-in e Noizyt, Geti ia mbyll gojën!

Marina këndon Diss-in e Noizyt, Geti ia mbyll gojën!

Tashme dihet qe nje nder sherret me te bujshme ne showbiz ka qene ai i Getoarit dhe Noizyt.

Ndonse marredheniet e tyre tani me jane rregulluar vazhdon ne arkive te ngelet dissi qe Noizy i ka pere Getoarit e Babastarsave “Na jena OTR”, te cilen ai vazhdon e kendon edhe ne koncerte.

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Getoarit dhe Marines qe jane duke festuar ne nje club ku performon Noizy.

Teksa Noizy kendon dissin e Getoarit ky i fundit shihet serioz, e ne anen tjeter Marina qesh e kendon.

Teksa ajo thote “Ghetto i k*rit”, reperi i mbyll gojen me dore.

Per me teper ndiqni videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit