Marina sjell foto më të bukur në krahët e Getit

Marina dhe Geti po shfaqen më të lumtur se asnjëherë.

Kjo për shkak se ata u bënë prindër për herë të parë duke i lumturuar pa masë.

E lumturi e pozitivitet kanë përcjellur edhe në foton e fundit që publikuan.

Marina në krahët e Getiti duket kaq bukur./InfoKosova/