Marina vesh fustan të kuq si të princeshave

Marina Vjollca është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer shqiptare.

Ajo është një prej moderatoreve më të përfolura nga publiku shqiptar.

Marina dhe Geti janë çifti që marrin gjithnjë vëmendje me paraqitjet plot stil.

Për Shën Valentin Marina është veshur në një fustan të kuq e me këtë pamje po duket si princeshë.