Marina vesh minifundin më të bukur që e ka në dollap, ja si po duket

Është njëra ndër moderatoret më të përfolura në Shqipëri, shkruan “InfoKosova”.

Marina Vjollca e cila për disa muaj pushoi nga bërja e emisioneve televizive, tashmë qe disa javë radhazi, po i kënaq fansat e saj me emisionin më të ri “Klanifornia”.

Marina njihet për stilin dhe pamjen e bukur që e ka.

E sonte ajo ka zgjedhur që para fansave të shfaqet me një minifund të kuq i cili po i rri kaq bukur Marinës./InfoKosova/