Marina Vjollca pozon e mbështjellur veç në robdeshambër

Marina Vjollca lirshëm mund të themi se është njëra ndër femat më të bukura të ekranit.

Bukuria që posedon dhe linjat trupore jo rrallë herë e kanë vënë në faqet e para të mediave rozë.

Siç dihet ajo është bërë nuse kosovare, por që gjithë veprimtarinë e kryen në Tiranë.

Me emisionin e saj ‘Klanifornia’ ajo mbledhë çdo të shtunë një masë të madhe të publikut, ndaj edhe është bërë kaq e favorizuar.

Kohën e lirë natyrisht që bukuroshja e shfrytëzon për të bërë qejfe sa me motrat, shoqërinë e po ashtu edhe me Getin.

E sot ajo ka sjellë një imazh të nxehtë nga banjo e mbështjellur vetëm me robdeshambër./Kosovarja/

Marina Vjollca

Marina Vjollca 😍

Gepostet von VIPa Klips am Donnerstag, 15. Oktober 2020