Web Analytics
BallinaSHOWBIZMarina Vjollca tregon se në çka është e pa aftë

Marina Vjollca tregon se në çka është e pa aftë

Marina Vjollca është një nga moderatoret e preferuara të publikut shqiptarë.

E veçantë në stil, dhe një bukuri unike, ajo merr vëmendje çdo herë nga media Rozë.

Së fundi ajo ka treguar se në çka është e pa aftë përmes një videoje në InstaStory.

Ajo është shfaqur derisa ka qenë në aeroplan ku ka shkruar se nuk po mund të mbyllë vetëm njërin sy për të bërë një pozë të tillë.

”Nuk e mbyllkam dot veç një sy”, ka shkruar bukuroshja./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit