Marinës i zbulohen të pasmet krahë Getit

Kush nuk e njeh Getoar Selimin apo ndryshe reperin kosovar me nofkën MMV, me kuptim ‘ma i madhi n’vend’.

Geti njihet prej vitesh në estradë prej ather kur krijoi labelin ‘Tingulli 3nt’.

Jeta e Getit filloi të ndryshoi me të njohur Marinën, vajzën simpatike nga Shqipëria që ia morri zemren duke e dërguar drejt altarit dashurinë e tij të vërtetë.

Ai dhe Marina janë prej çifteve që marrin çdo herë vëmendje, me postimet dhe çdo gjë që ndodh rreth tyre.

Edhe së fundmi tek sa ishin në pushime kanë sjellë disa foto tejet të bukura.

Por ajo që ra në sy si zakonisht është Marina, sidomos me veshjen e saj tepër të shkurtër që desh iu zbuluan krejt të pasmet krahë Getit./Kosovarja/