Marka e njohur franceze zgjedh Armina Mevlanin

Të vishesh nga koka te këmbët me markat më të mira, më të famshme e më të shtrenjta është një gjë që të gjithë e duam.

Mirëpo, të të zgjedhin market ty është një gjë komplet tjetër.

Epo, Armina Mevlanin e ka këtë fat pasi atë e e ka zgjedhur as më shumë as më pak vetë Balmain, një nga markat më të njohura francize.

Ka qenë vet Armina ajo e cila e ka bërë të ditur këtë fakt për ndjekësit nëpërmjet një postimi në Instagram.

Balmainhaircouture, një spot me produktet e markës mbi flokët e Arminës, duke na lajmëruar që diçka pikante dhe e ëmbël po vjen./Indeksonline