Marka prestigjoze i bën dhuratën e veçantë Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu është një nga emrat ikonë të ekranit shqiptar, përpos një karriere të gjatë si prezantuese, Vejsiu ka treguar se është edhe një bussineswoman shumë e zonja.

Moderatorja së fundmi ndodhet në Londër, ku është mirëpritur me një dhuratë shumë speciale.

Alketa bie në sy për jetën dhe veshjet e saj luksoze, po këtë herë vetë marka prestigjoze “Dior” i ka bërë dhuratë një çantë të personalizuar moderatores, cantën ikonike “Christian Dior” tanimë Alketa e ka të gdhendur me emrin e saj.

“Çfarë dhurate e bukur, faleminderit,”-shkruan Vejsiu krahas videos ku tregon dhuratën./panorama/