Martohen Shpat Kasapi dhe Selvija, pamje nga ngjarja

Shpat Kasapi ka kurorëzuar dashurinë me Selvijen.

Prej sot ajo mban mbiemrin e tij.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një postimi në Instagram.

“Selvije Kasapi nga tani, 09/06/2021”, shkroi këngëtari krahas imazhit në të cilin të dy kanë pozuar të buzëqeshur./Indeksonline/