Web Analytics
BallinaSHOWBIZMartohet çifti i famshëm shqiptar, pamje nga dasma e tyre

Martohet çifti i famshëm shqiptar, pamje nga dasma e tyre

Një nga çiftet më të famshme të Instagramit, Njomëza dhe Rinor Kastrati, kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre.

Dyshja është shumë e njohur në Instagram dhe ndjeken nga mijëra fansa që kanë parë të rritet dashuria e tyre.

Çifti kanë më shumë se 6 vite bashkë.

Indeksonline ju sjell pamje nga dasma e tyre.

Shiko foton dhe videot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit