“Martohet Dafina Zeqiri”, këngëtarja bën reagimin epik lidhur me këto lajme

Dafina Zeqiri ka reaguar lidhur me lajmet për martesë.

Dafina Zeqiri para disa ditëve kishte publikuar një seri imazhesh ku ajo shfaqej me duvak, dhe mediat menjëherë filluan të shkruajnë për martesën e saj me Dj Geek.

Por një gjë e tillë nuk qëndron, dhe këtë e bën të ditur në mënyrë epike vet Duffy me anë të një postimi të bërë në Instagram.

“Faleminderit për fejesën, faleminderit për martesën, caktoni datën edhe qomani ftesën” ka shkruar me humor këngëtarja.