Web Analytics
BallinaUncategorizedMartohet gazetarja e “RTK”-së që i vdiq burri në aksident

Martohet gazetarja e “RTK”-së që i vdiq burri në aksident

Gazetarja Edita Islami, prej vitesh punon pranë “Radio Televizionit të Kosovës”, ku është e angazhuar në kuadër të programit të mëngjesit, shkruan “Kosovarja”.

Edita, para një kohë humbi personin më të shtrenjtë, bashkëshortin.

I shoqi i gazetares, humbi jetën në një aksident komunikacioni, në moshë fare të re.

Edita, mbeti e vetme me fëmijët, por asnjëherë nuk u dorëzua, duke e dëshmuar se është femër e fortë, e zonja dhe një nënë model.

Gazetares, duket se sërish i ka buzëqeshur fati, pasi e ka gjetur gjysmën tjetër. Edita Islami, ka bërë të ditur se tashmë është martuar.

Urime!

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit