Web Analytics
BallinaSHOWBIZMartohet në Ohër, aktorja turke vallëzon me këngë tradicionale shqiptare

Martohet në Ohër, aktorja turke vallëzon me këngë tradicionale shqiptare

Pak ditë më parë, protagonistja e serialit të famshëm “Hercai”, Ebru Sahin u martua me sportistin Cedi Osman në një ceremoni të vogël të mbajtur në liqenin e Ohrit.

Kjo ishte e para nga dy ceremonitë martesore që çifti do të ketë, ceremonia e parë u mbajt në qytetin e Ohrit, ku ka lindur basketbollisti.

Në dasmë, morën pjesë familjarët dhe miq të ngushtë të çiftit dhe sipas pamjeve që kanë publikuar, ata shihen teksa kërcejnë dhe këngë tradicionale shqiptare.

Nën tingujt e këngës “Sa bukur ka dal nusja”, Ebru këndon dhe defrehet.

Aktorja kishte zgjedhur një fustan të bardhë të thjeshtë por shumë tërheqës, për flokët, ajo zgjodhi t’i bënte me dy gërsheta ndërsa mbante dhe një kapele në kokë.

Më 7 korrik, ceremonia e radhës do të mbahet në Çeshme të Turqisë, ku çifti është njohur.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit