Web Analytics
BallinaSHOWBIZMartohet polici kosovar që u njoh me vajzën pasi e dënoi 2000...

Martohet polici kosovar që u njoh me vajzën pasi e dënoi 2000 euro

Momenti i shumëpritur erdhi.

Doruntina, nën përcjelljen e babait dhe vëllait, po shkonte drejt altarit për të kurorëzuar dashurinë me Edmondin.

Dasma në një ambient të jashtëm ka rrezikun e vet dhe ajo që të gjithë shpresonin të mos ndodhte, ndodhi.

Energjia elektrike u ndal për pak kohë, por kjo nuk i ndaloi dasmorët të këndojnë e të vallëzojnë.

Edmondi me profesion është polic dhe pikërisht çifti u njoh mes vete pas një dënimi prej 2000 eurove që iu dha Doruntinës.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit