Mbahuni djema, Luana publikon foto në bikine e ‘hallakat’ rrjetin

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca, pak ditë më parë mbylli sezonin e katërt të emisionit “Shiko kush Luan”, të cilin ajo e konsideroi si më sfiduesin dhe të vështirin nga të gjithë.

Luana ka filluar pushimet pas përfundimit të emisionit, por se nuk e ka bërë të ditur destinacionin.

Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku shihet me një pije freskuese në dorë, duke marrë rreze dielli, po ashtu Luana dukej tejet në formë.

“Puno shumë, plazh më shumë”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit./express