Web Analytics

Mbahuni, gjoksi i Oriola Marashit merr këtë pamje kur shtrihet në shtrat

Botuar nga: InfoKosova

Njëra nga femrat më joshëse të showbizit shqiptar është Oriola Marashi.

Bukuroshja kujdeset që çdoherë t’i vë në pah asetet trupore.

Kështu ia ka bërë edhe në fotografinë e fundit, të publikuar në ‘Instagram’.

E shtrirë në shtrat, ajo vuri në pah gjoksin dhe linjat trupore.

Shiko foton:

Të FUNDIT