Web Analytics

Mbahuni meshkuj, Xhuli shfaqet ‘zjarr’ në këtë fustan të ngushtë!

Botuar nga: InfoKosova

Modelja kosovare, Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality show ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të kuq dhe të ngushtë, Xhuli ekspozon linjat e saj trupore në top formë.

Në këtë veshje ajo po shkëlqen dhe meshkujt do ta kenë të vështirë t’i rezistojë kësaj pamje. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT