Mbesa e Cimës së ndjerë sot feston ditëlindjen

Data e sotme para 7 viteve për familjen Thaçi u bë ditë me gëzim të madh duke iu ardhur në jetë e vogla Melisa, vajza e Adelina Thaçit.

Melisa e vogël mbush plotë 7 vite por që pranë vetës nuk e ka gjyshin, humoristin e njohur, Rasim Thaçi – Cima.

Adelina ka postuar fotografi nga momente të së voglës derisa i ka shkruar dhe një dedikim të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Adelina është e martuar me Bardhyl Metën dhe kanë së bashku dy vajza.