Mbesa e Diellza Kolgecit më e nxehtë se kurrë

Lorinda Kolgeci ka mahnitur fansat e saj.

Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj instagram, teksa shihet e veshur më bikine, shkruan InfoKoosva.

Me format e tonifikuara Lorinda arrin të pëlqehet mjaftë shumë nga publiku shqiptarë.

Kujtojmë se Lorinda është mbesa e modeles dhe aktores Diellza Kolgeci./InfoKosova/