Web Analytics
BallinaSHOWBIZMbesa e Shyhrete Behlulit më e bukura e familjes

Mbesa e Shyhrete Behlulit më e bukura e familjes

Megjjthëse asaj i pëlqen të fotografohet dhe ta tregoj vetën në rrjete sociale, ku ka shumë ndjekës, Elira.

Martinaj prap duket mjaftë e rezervuar.

Mbesa e pashme e Shyhrete Behlulit, Elira Martinaj nuk duket se po merret me diçka dhe muzika nuk shihet të jetë në planet e saj.

Ajo nuk flet për jetën e saj, por prezanton mjaftë foto në faqen e saj në Instagram, ku duket mjaftë bukur, Elira Martinaj, me bukuri u ka shkuar gjyshes, nënës e tezeve./Kosovarja/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit