Elira Martinaj është mbesa e madhe e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, shkruan “InfoKosova”.

Elira është një vajzë adoleshente e cila ka një stil dhe bukuri të rrallë.

Ajo shfaqet sot në një video ku duket për mrekulli.

Ndërsa këtë pamje Elira e ka nda për publikun e gjerë dhe ne vendosëm që t’ua sjellim që edhe ju ta shihni se sa bukur po duket sot./InfoKosova/

Shiko Videon: