Mbeti në Amerikë, Tayna pozon në vetura luksoze

Ka shkuar në Amerikë dhe ka mbetur atje.

Por, këngëtarja Tayna nuk është se po ia kalon edhe keq në këtë vend.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi në një veturë luksoze, ku u ‘thye’ në mënyrë që të dal sa më seksi.

Duke e ngritur njërën këmbë, Tayna duket mjaft seksi.