Web Analytics
BallinaMbi 30 autobusë nga Serbia për votime në Kosovë

Mbi 30 autobusë nga Serbia për votime në Kosovë

Më shumë se 30 autobusë kanë ardhur nga Serbia që bartnin njerëz të cilët konsiderohen persona të zh.vendosur në Kosovë.

Lajmin e ka bërë të ditur Klan Kosova.

Nga terreni, raportohet se disa nga autobusët janë ndalë në Leposaviq dhe Zveçan ndërkaq dy të tjerë në komunën e Mitrovicës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit