Web Analytics
BallinaMbi dy mijë shoferë u dënuan në 24 orët e fundit në...

Mbi dy mijë shoferë u dënuan në 24 orët e fundit në Kosovë

Mbi dy mijë shoferë janë dënuar në 24 orët e fundit në Kosovë, për shkak të mos respektimit të rregullave të komunikacionit.

Policia njofton se gjithsej ka shqiptuar 2030 tiketa trafiku, ndërsa po ashtu bën të ditur se ka dënuar edhe 21 qytetarë për mos respektim të masave antiCOVID.

Po ashtu janë arrestuar edhe 27 persona, ku 20 prej tyre janë dërguar në mbajtje dhe 4 në vuajtje të dënimit. /Telegrafi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit