Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaMbresa shan keq, harron mikrofonin ndezur përderisa bisedon me Vëllain e Madh

Mbresa shan keq, harron mikrofonin ndezur përderisa bisedon me Vëllain e Madh

Mbresa është një nga banorët që ka arritur në finale në Big Brother Vip Kosova. Mbresa është këngëtare e muzikës ‘pop’ ajo u bë pjesë e shtëpisë në janar. Por, pasi banori tjetër Andi ishte eleminuar, në rrjet janë publikuar video ku Mbresa kishte harruar mikrofonin ndezur përderisa ishte në dhomën e rrëfimit.

Ajo po bisedonte me “Vëllain e Madh” për largimin e Andit, shkruan Insajderi. Kjo nga publiku u pa si një plan që kishin thurur për ta dërguar Mbresën në finale. Ndër të tjerash këngëtarja dëgjohet në video duke sharë: Mos ja q* more robt.

Se kjo video ka bërë namin në rrjet Mbresa është informuar nga Vivien e cila ishte në mesin e banorëve që hyri në shtëpi këto ditë. Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë. Shiko videon:

@telegram_folders

Ndegjojeni me kujdes teksa Mbresa merr info nga dhoma e rrefimi, pra Andi u largu padrejtsisht nga produksioni per ta dergu Mbresen ne Finale. #bigbrothervipkosova #bbvk #andiartani #mbresabbvk #mbresa #gresahoti #stresi #artanthaqi #bigbothervipalbania #juliananura #vedati #vedatibbvk @Andi Artani @Big Brother VIP Kosova

♬ original sound – Telegrampro

 

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit