“Mbretëresha e dramave”, Loredana sapo konfirmoi shtatzëninë e dytë?

Loredana dhe Mozzik ka kohë që kanë konfirmuar ‘ndarjen’ mes tyre.

Duket që dyshja janë më shumë tipa të dramave, duke dashur që me këto veprime të jenë në qendër të vëmendjes, shkruan Indeksonline.

Në këngën e fundit “Immer wenn es regnet”, Mozzik këndon pjesën “Pom doket është koha që Hanës me ja bo një vëlla” (sekondi 0:55), duke treguar që dëshiron një fëmijë të dytë me reperen.

Lidhur me këtë, Loredana vendosi të trazoi rrjetin duket ndarë një imazh teksa shihet që ka publikuar mbathje të fëmijëve të gjinisë mashkullore, ajo ka bërë mbishkrimin “2?”, duke lenë hapësirë për dyshime për shtatzëninë e dytë./Indeksonline/