“Mbretëresha ime”, Edi zbulon raportet e tij me Adën pasi u perjashtuan nga emisioni

Edi dhe Ada nuk janë më pjesë e Përputhen.

Dyshja simpatike të cilët ishin më të përfolurit e programit ka disa ditë që janë përjashtuar, shkruan lajmi.net.

Përjashtimi i tyre erdhi si pasojë e një takimi të fshehtë që mbajtën jashtë programit, ku në mediat rozë qarkulluan fotot nga ia takim.

Derisa ata po vazhdojnë shoqërinë e tyre ende jashtë, ani pse Edi ka treguar se është rikthyer në Zvicër.

Sot ai hapi një pyetësor ku edhe Ada ia adresoi një pyetje.

” A të ka mor malli për mu”, ku përgjigja e Edit ishte “Ty a po qysh jo”.

Ndërkohë Ada ka bërë një postim duke thënë se ajo dhe Edi ishin personat më real aty brenda, këtë e shprëndau edhe Edi në storien e tij duke e replikuar me një frazë të madhe.

“Mbretëresha ime”, shkroi ai sipër postimit./Lajmi/