Web Analytics
BallinaUncategorized“Me Anna Lleshin kam pasur marrëdhënie jashtë programit”, një tjeter ish-konkurrent i...

“Me Anna Lleshin kam pasur marrëdhënie jashtë programit”, një tjeter ish-konkurrent i ‘Përputhen’ habit me deklaraten

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Maris Lika ka qenë i ftuar në emisionin ‘Expuls’ ku nxori prapaskena nga pjesëmarrja e tij në spektaklin më të shikuar të televizioneve shqiptare.

I pyetur për batutën e famshme virale: “Sa shala e Annës”, Marisi u shpreh:

Shala e Anës ishte gati gati e barabartë me mua.

Ishte një batutë ku teorikisht ajo u pendua shumë pasi e tha këtë.

Anna nuk ka dashur t’a thoshte këtë, ka qenë s.ulm direkt nëpërmjet Shqipes.

Pak para provave unë fillova të bëj muhabet me Shqipen duke qenë se jemi dhe komshinj, por ajo mori për keq dhe u keqkuptua.

Të dyja ishin shoqe si fillim dhe thanë hajde të s.ulmojmë këtë djalin.

Gjeti momentin për të rënë në sy, por edhe është penduar pasi ne kemi pas pak marrëdhënie jashtë programit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit