Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe bluzë të hapur, Elita Rudi vë në pah gjoksin

Me bluzë të hapur, Elita Rudi vë në pah gjoksin

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

E grimosur rëndë dhe me stil, Elita po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit