Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe burrin e binjakët Genta poston foton e ëmbël, familje e mrekullueshme

Me burrin e binjakët Genta poston foton e ëmbël, familje e mrekullueshme

Genta Ismajli ka publikuar një foto të bukur.

Ajo shihet bashke me burrin e saj dhe binjakët e tyre që janë djal dhe vajzë.

Si rrallë herë ajo ka sjellur portretin familjar.

Derisa u pëlqye shumë edhe nga fansat e saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit