Me cili nga të dashurit u kënaq më shumë Dafina Zeqiri?

Nëse nuk do të ishte vajzë showbizi, këngëtare e famshme siç edhe është, atëherë askush nuk do të merrej me të, jetën dhe të dashurit e saj.

Ama, Dafina është një nga këngëtaret më famoze, andaj çdo lëvizje e saj në jetën private, nuk i ka shpëtuar vëmendjes së gazetarëve dhe publikut.

Përmes medies, publiku është njoftuar me të gjithë të dashurit e këngëtares së shumë hiteve. Ama, me cilin kaloj ajo më mirë, kë e kishte më për zemër dhe me kë ishte më afër fejesës?

Ata që e njohin këngëtaren, tregojnë se lidhja e saj me Kenin, ishte më e gjata, intensivja dhe më seriozja nga të gjitha, shkruan “Kosovarja”

Krenar Çoçaj tani është në lidhje serioze me prezantuesen nga Shqipëria, Luana Vjollca.