Me dhe pa “Fotoshop”, kjo është fytyra e vërtetë e Alvisës së “Për’puthen”

Duket se edhe ish-konkurrentja, Alvisa Qarri, ka renë pre e editimeve.

Se çfarë dallimi brilant bëhet pas përdorimit të “FACEAPP”, na tregoi vet ajo.

Në Instagram ka publikuar një video ku shihet fytyra e saj reale, ndërsa në tjetrën me program ku ngjason në barbi kukull.

Ajo ka ironizuar me të gjitha ato që po e përdorin këtë aplikacion duke shkruar: Live vs Instagram (me faceapp) Trendi i momentit”./Indeksonline/