Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe dimi e jelek, Afrona Dika po duket nusja me e bukur...

Me dimi e jelek, Afrona Dika po duket nusja me e bukur që keni parë!

Afrona Dika, është bërë tashmë emër i njohur për publikun e gjerë, emri i saj u përfol shumë që kur ajo vendosi që jetën e saj ta kalojë krah këngëtarit të njohur, Blero Muharremi. 

Jeta e tyre bashkëshortore, nuk ka qenë aq e lehtë, pasi çifti në fjalë shpesh kanë jetuar të ndarë, për shkak se Afrona profesionin e saj si blogere e praktikon në shtetin zviceran.

Duke qenë se vazhdimisht është e lidhur me të bukuren, Afrona gjithmonë mundohet që të duket bukur edhe për vetën e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një video dhe disa foto ku shfaqet e veshur me dimi e jelek. Në këtë pamje Afrona po shkëlqen, kësaj pamje do ta këtë vështirë t’i rezistoj burri i saj, Blero. /ORAinfo/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit