Web Analytics
BallinaSHOWBIZMë e ëmbël bakllava apo Kallashi?

Më e ëmbël bakllava apo Kallashi?

Kallashi publikoi një foto të re në Instagram.

Ajo shihet në një lokal derisa po shijon bakllavanë.

E veshur thjeshtë me flokët e drejta ajo po duket mahnitëse.

Dhe po ashtu aq e ëmbël sa bakllavaja./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit