Me flokët kapur lartë e gjoksin hapur Andrra shfaqet mahnitëse

Andrra Destani po befason me pamjen.

Ajo secilën herë shihet e rregulluar deri në detajin e fundit ku gjithmonë merrë vëmendjen e publikut, shkruan InfoKosova.

Ajo postoi një video nga vetura ku tregon grimin e flokët që ka bërë.

Kaq shumë i shkojnë dhe ia vënë në pah edhe më shumë bukurinë./InfoKosova/