Web Analytics
BallinaUncategorizedMe foto provokuese Diona Fona: “Jam 99 përqind engjull dhe 1 përqind...

Me foto provokuese Diona Fona: “Jam 99 përqind engjull dhe 1 përqind dreq…”

Diona Fona befason me mbishkrimin në imazhe e reja.

Këngëtarja atraktive e skenës muzikore e cila po pëlqehet shumë ka sjellë disa imazhe të reja në profilin e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Teksa paraqitet veshur me kostumin elegant blu, ajo i vuri fotove një mbishkrim interesant.
“Jam 99 përqind engjull dhe 1 përqind djall”, ka shkruar Diona.

Ndryshe, kënga “Sheqer” e këngëtares u komentua nga një masë e gjerë për shkak të pjesëmarrjes sëAndit, konkurrentit të “Përputhen” që atë kohë ishte bashkë me Jasminën, ku pretendohet se u ndanë pikërisht sherri kësaj kënge, derisa, ditë më parë vetë Diona në emisionin “Soiree”, nuk ka mohuar pëlqimin rreth Andit, për të cilin tha se është një djalë i mirë dhe ka respekt për të./Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit