Web Analytics
BallinaUncategorizedMe foton që po tregojmë zbuluam se Nevina Shtylla nuk është ajo...

Me foton që po tregojmë zbuluam se Nevina Shtylla nuk është ajo vajza e pafajshme që duket

Nevina Shtylla ish Miss Shqiperia, qe mori famen si moderatore ne ekranin e Tv Klan dhe me vone ne TCH u be e dashur per publikun jo vetem per pamjen por edhe per imazhin e saj.

Nevina u komentua qe ne fillim me etiketimin “nje vajze te mire”.

Nje vajze siç thote shprehja qe te gjitha nenat do te donin nuse per djemte e tyre.

Ne fakt moderatorja ka ruajtur nje profil profesional korrekt dhe pa teprime.

Madje per kete ishte nje nga figurat qe la vendin zbrazur tek emisioni familjar “E Diell” nderkohe qe aty vershuan po.rno-prezantueset e markes Perputhen.

Por kjo foto e fundit nga instagrami Nevines edhe pse veshur me rroba banje, serish eshte shume pr.ovokuese njesoj si te ishte e zveshur.

Te çarat e kostumit te plazhit ne aferai te vendeve intime jane shume pro.vokuese dhe te japin idene e nje vajze qe nuk ka turp te tregoje linjat se.ksi.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit