Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe fustan te shkurt, Genta do ta ‘shkrijë’ biznesmenin turk me këtë...

Me fustan te shkurt, Genta do ta ‘shkrijë’ biznesmenin turk me këtë pamje

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo eshte komentuar shpesh edhe per pamjen fizike.

Kengetarja eshte martuar me bisnismenin turk me te cilin ka dy binjak.

Ajo se fundmi ka publikuar nje foto e veshur shkurt dhe me kete dukje do ta mahnis turkun.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit