Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe fustan e atlete, Shkurtja pozon këmbën mbi këmbë

Me fustan e atlete, Shkurtja pozon këmbën mbi këmbë

Shkurte Fejza nuk po i ndjen vitet.

Me veshjen e bukur ajo po e mban shumë veten duke u paraqitur gjithmonë zonjë.

Së fundmi publikoi një foto veshur me fustan dhe atlete.

Edhe ky stil po i shkon shumë apo jo?/InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit