Me fustan të shkurtër Nora tregon të pasmet e mëdha

Nora Istrefi ka formësuar mjaft shumë trupin.

Ajo së fundmi ka sjellur shumë imazhe ku shfaqet mjaft atraktive, shkruan InfoKosova.

E në foton e fundit ajo shfaqet me një fustan mjaft të shkurtër.

Dhe në fokus ka sigurisht të pasmet e mëdha./InfoKosova/