Web Analytics
BallinaSHOWBIZMe fustanin e kuq plot shkëlqim, Engji mahnit me paraqitjen

Me fustanin e kuq plot shkëlqim, Engji mahnit me paraqitjen

Engjellusha Salihu po vazhdon me suksesi në muzikë, këngëtarja po pëlqehet për këngës që sjell me nënën Shyhrete Behluli.

Ato janë kthyer ndër personat më të pëlqyer edhe për të kënduar në ahengjet familjare të fansave të tyre.

Së fundmi Engji dhe Shyhrete publikuan një këngë të re që menjëhere u pëlqyer.

Këtë radhë kanë zgjedhur të këndojnë për hallat, duke zgjedhur fjalët më të mira për to.

E pikërisht në këto këngë të fundvitit Engji mori vëmendje me paraqitjen.

Ajo ka publikuar disa foto ku është veshur me fustan të kuq plot rruaza.

Me fustanin e ngushtë thekson edhe format trupore si të ishte modele.

Ndërsa nuk kaloi pa u pëlqyer nga ndjekësit e saj të shumtë./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit