3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Me fustanin e verdhë Jennifer Lopez i "tranoj" të gjithë në paraqitjen...

Me fustanin e verdhë Jennifer Lopez i “tranoj” të gjithë në paraqitjen e saj të fundit

Jennifer Lopez është 50 vjeçe por po i “çmend” të gjithë me linjat e saj.

Bukuroshja nuk po di të plaket.

Jennifer Lopez u sigurua që e gjithë vëmendja do të bie tek ajo, derisa ajo mori pjesë në premierën Hustlers gjatë Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Toronto në Sallën ‘Roy Thomson’ në Kanada të Shtunën në mbrëmje.

Këngëtarja dhe aktorja, fituese e shumë çmimeve, u shfaq tejet shkëlqyese në tapetin e kuq me të fejuarin e saj Alex Rodriguez.

E veshur me një fustan të verdhë nga ‘Maison de Couture’ ajo morri gjithë vëmendjen.

Kujtojmë që J.Lo, edhe pse ka 50 vjet, gëzon një pamje fantastike.

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics