Me gjoksin në ‘fushë’ Rita Ora merrë gjithë vëmendjen

Rita Ora është një nga artistet shqiptare që merr vëmendje në qdo event që performon.

Së fundi, ajo ishte pjesë edhe e natës së dytë të eventit ‘Cartier’ ajo mori gjithë vëmendjen derisa është shfaqur në një fustan pink me dekolte të hapur, derisa flokët bionde I kishte lënë të lëshuara, me një grim të lehtë dhe me bizhuteri me gurë të çmuar.

Rita dukej unike derisa postoi imazhet në Instagram dhe bëri një mbishkrim të kësaj nate.

“Kjo vajzë po jeton në ëndërr Faleminderit për një mbrëmje të bukur dhe që më bëtë të performoj pjesën 2 cartier”, ishte mbishkrimi i artistes ku pranoi mijëria pëlqime dhe komente pozitive./Kosovarja/

Shiko fotot: