Me grim dhe pa grim, ky është ndryshimi madh i Kejvinës

Kejvina Kthella momentohet shpesh për bukurinë.

Mirëpo ae keni parë ndonjëherë të pa kuruar, pa grim fare.

Ajo ka postuar një video të tillë duke treguar ndryshimin.

Ajo konsideron se duket mirë edhe pa grim por me grim edhe më lezetshëm./InfoKosova/

Shiko videon: