Web Analytics
BallinaUncategorized‘Më humbi gruaja’, aktori Dardan Gashi tregon historinë interesante

‘Më humbi gruaja’, aktori Dardan Gashi tregon historinë interesante

Aktori i njohur Dardan Gashi ishte protagonisti i radhës në rubrikën “5 data”.

Ai ndau me publikun ngjarje që kanë shënuar jetën e tij e të cilat nuk diheshin më parë.

Në një rrjedhë kronologjike në periudha të ndryshme, një prej datave ishte vizita në vendet e shenjta, Mekë dhe Medinë në janar të 2018-ës.

Dardani që këtë udhëtim e ka realizuar me mikun e tij, aktorin Naser Rafuna dhe bashkëshorten, ka pasur një moment interesant në ditën e parë, ai rrëfeu se i ka humbur gruaja në turmën e qindra mijëra pelegrinëve.

“Gruaja ime është me mbulesë, shumë lehtë e identifikoj në Kosovë, kur jam kthy me i kqyrë dhe i kam pa një milion gra me shami – qysh me e gjetë?

Jemi takuar pastaj tek në hotel ka qenë një eksperiencë shumë e mirë, njohja e kulturave të tjera ka qenë mbresëlënëse” – u shpreh Gashi.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit